ПРОГНОЗИ СПЕЦИАЛИСТІВ НА 2021 рік для будівельної галузі
- Які очікування для ринку України в 2021 році? Ринок знаходиться в нестабільній фазі, це пов'язано із ситуацією у світі, і в Україні в тому числі.
Василь Мацковський, комерційний директор ТОВ «Золотий Мандарин Квадра» (виробництво бетонних конструкцій):

Звичайно ж в 2021 році усі бажають закінчення спаду та миттєвого росту економіки
України. А в реальності, ми очікуємо сезонний зріст попиту на бетонні вироби – тротуарну плитку, дорожні елементи, облицювальний камінь, а також зазвичай популярні бетонні лавочки, антивандальні смітники та квітники, достатньо нові, і вже досить популярні – бетонні ліхтарі.

Олексій Федорчук, директор з маркетингу ТОВ «Селена Україна» - представництво «Selena Group» в Україні (будівельна хімія):

Наша компанія оптимістично налаштована на 2021 рік. Ми очікуємо зросту мінімум 30%, перш за все, за рахунок розконсервації відкладених будівництв, підвищення інвестицій в приватному секторі (тренд на заміське житло завдяки карантину став виразнішим), а також за рахунок нових інноваційних швидких продуктів.

Андрій Португальський, генеральний директор ПАО «А/О Євробетон» (офіційний представник італійських будівельних компаній):

Всі уважно стежать за бюджетом та політикою президента в будівництві доріг та інфраструктури. Це дає наступний імпульс:

  • дороги, мости, припортовий розвиток;
  • енергетика в цілому, й вітрова.

 Які новинки Ви плануєте представити в Україні в 2021 році?

Василь Мацковський:

У 2021 році, ми плануємо розширити асортиментний ряд продукції фактурного бетону, який імітує фактуру дерева, а також,заплановані інші дизайнерські колекції. Продовжуємо  збільшення асортименту бюджетних, але стильних та надійних урн для сміття, крамничок,  квітників. А ще випуск нових форм великоформатного облицювального каменю з імітацією фактури натурального каменю. Особливий інтерес для споживача матимуть вироби з полірованого високоміцного бетону, виготовленого на новому обладнанні. Це різноманітні майданчикові плити та сходинки, а також, вироби під замовлення – підвіконня, стільниці, тощо. Їх  покупці можуть замовляти вже сьогодні.

Олексій Федорчук:

Ми плануємо активно продавати в Україні гібридні монтажні клеї лінійки FIX2, які були впроваджені у виробництво в другій половині 2020 року. Серед наших пропозицій будуть 2 новаторські системи в сегменті піноклеїв. А також,  буде представлена революційна система монтажу вікон, яка значно прискорює та спрощує процес. І що ще важливо: нова система монтажу знизить вплив на екологію та витрати на облаштування вікон.

Андрій Португальський:
  • НовіверсіївіброформувальнихмашинТС2 виробництва компанії CGM;
  • Високорівневі системи управліня;
  • Високопродуктивні заводи Ігл 5000 та Ігл-7000, продуктивність до 180 м3 / ч.

– Які нові технології можуть стати трендом в 2021 році?

Василь Мацковський:

На наш погляд, основним трендом наступного року будуть технології, що відповідають стандартам найвищої якості, надійності та збереженню довкілля. Це зрозуміло навіть не фахівцю, дивлячись на загальні тенденції попиту в інших галузях. Саме тому, аби відповідати потребам ринку, ми оновлюємо виробничі потужності, ретельно обираємо сировину для наших виробів та проводимо багаторівневий контроль якості продукції. Адже споживач, який шукає високу якість, безпеку та стильний дизайн не стане розглядати невідповідну продукцію.

Олексій Федорчук:

Революційна система монтажу вікон, про яку ми розповімо на сторінках Вашого видання.

Андрій Португальський:
  • БСУІгл7000;
  • Нова версія віброформівальної машини ТС2;
  • Універсальні гідравлічні стенди виробництва мостових балок, ригелів мостів та ін. елементів розв’язок та інфраструктури;
  • Після будівництва перших індустріальних об’єктів та логістики з ТТ, запровадимо Омега та ТТ в індустріальному будівництві.
Тож підсумуємо: оцінки минулого року не можна назвати негативними, але в частині прогнозів - все ж, незважаючи на деякий оптимізм, наявна розгубленість та деяка невпевненість в майбутньому.
Статтю підготувала Н.А. Новотарська,
вик. директор Групи Компаній GLS