Шеф-монтаж

Якщо у вас на об’єкті працює своя бригада, компанія GLS готова надати таку послугу, як шефмонтаж вентиляційної або димохідної системи у висотній будівлі. Ми як виробник бетонних вентиляційних блоків та димоходів, знаємо усі нюанси й можливі рішення при установці та подальшій роботі систем.

Шефмонтаж вентиляції або димоходу від компанії GLS – це повний комплекс експертноконсультаційних послуг від наших досвідчених фахівців.

Наша компанія свідомо не вказує вартість на шеф-монтаж вентиляційних каналів або димохідної системи, тому що цю послугу ми надаємо нашим клієнтам абсолютно безкоштовно. Для того щоб замовити шеф-монтаж димоходу або вентиляції, досить вказати це під час складання основного Договору поставки.

Головна перевага послуги шеф-монтаж димохідних та вентиляційних систем полягає в тому, що компанія GLS є власне виробником матеріалів. Наші фахівці як ніхто знають усі тонкощі та нюанси роботи обладнання, а тому з легкістю навчать цьому вас.

Основні етапи роботи при замовленні послуги шеф-монтаж від GLS:

  • Детальна консультація та допомога у виборі необхідних матеріалів;
  • Своєчасна доставка матеріалів на ваш об’єкт;
  • Загальнотехнічний та технологічний контроль;
  • Теоретичне і практичне навчання монтажним роботам.

Компанія веде ліцензійну діяльність, усі роботи виконуються відповідно до чинного законодавства, основних будівельних норм  та правил пожежної безпеки.

Наші фахівці ведуть повний детальний контроль на всіх етапах виконання монтажу. Замовляючи матеріали й послугу шеф-монтаж вентиляції або шеф-монтаж димоходу ви можете бути певні в ідеальній роботі системи. Наші фахівці не просто професіонали своєї справи, вони знають максимально точно все про продукцію GLS. Тому ми впевнені, що після шеф-монтажу за  їхнім чітким контролем самостійний монтаж на об’єкті пройде без яких-небудь дефектів та похибок.

konsul_ukr