Лазерна різка металу

Лазерна різка металу будь-якої товщини до 20 мм з високою точністю, швидкістю та якістю різки. Ми швидко, точно та якісно виконуємо різку металу готового виробу без додаткової обробки. Мінімальні залишки від розкрою за рахунок технологічної підготовки металу та малої ширини різу. Точність надрізка становить 0,1 мм. Точність лазерної різки класу 1 по ISO 9013:2017 «Різка теплова. Класифікація різів, отриманих тепловим способом. Геометричні характеристики виробів та допуски на характеристики”. Високоточне виробництво забезпечує отримання великої кількості однотипних виробів. Якість продукції отримана за рахунок відсутності температурних деформацій металу та механічних дій на обробленому металі. Швидкий термін виконання замовлення, відмінна якість.

Ми робимо терміново, швидко, якісно!

Ми готові вже сьогодні прийняти Ваше замовлення та виконати його у найкоротший термін.

Надскладні рішення ми вирішуємо просто! Заощаджуємо Вам до 50% на обробці вашої заявки. У нас завжди дешевше, ніж у конкурентів. Ми пропонуємо комплексні рішення від розробки конструкторсько-технологічної документації до поставки готової продукції. Замовляйте металообробку вже зараз! Гарантія високої якості завдяки злагодженим виробничим процесам та відпрацьованої технології виробництва металообробки. Наша якість доведена часом та закріплена довірою наших клієнтів і партнерів.

Виконуємо лазерну різку: – вуглецева сталь від 0,5 до 15 (20) мм; – нержавіюча сталь до 8 мм включно; – алюміній до 2 мм;

Виконуємо замовлення з будь-якої марки металу – метал власний (від перевіреного постачальника) або метал замовника. У нас в наявності недорогий метал різноманітних марок висоскої якості від перевірених постачальників.
Власна виробнича база та високотехнологічне обладнання. 
Наприклад, лазерна різка виконується на високотехнологічній установці (3×1,5 м), яка відрізняється високою точністю та якістю отриманої продукції.

Замовити послуги лазерної порізки Ви можете безпосередньо у нас на сайті або зателефонувавши по тел.: (050) 423-76-67

konsul_ukr