Багатоповерхове будівництво

Повітрообіг у висотному будівництві надважливий та може бути запланований як на етапі проектування об’єкту, так і під час реконструкції готової будівлі.
GLS – компанія-виробник сучасних модульних вентиляційних каналів та димохідних систем, які забезпечують просте та ефективне рішення для природньої циркуляції повітря та димовидалення.

Димоходи в багатоквартирному будинку Київ
Монтаж димоходів

Колективний димохід – це внутрішня труба з нержавіючої сталі. Цей матеріал не чутливий до дії конденсату, і тому така система димоходів має термін експлуатації рівний з терміном власне будівлі. 

Надважливою умовою пожежної безпеки димоходу є його герметичність. Для цього використовують термостійкий ущільнювач, вмонтований в пази кожної труби.

Одна димохідна система змонтована в шахті з бетонних блоків відповідно до законодавчих норм допускає підключення до 10 турбованих газових котлів із закритою камерою згоряння.

Димоходи промислові Київ

Система опалення великих промислових майданчиків предбачає наявні ефективні димохідні системи. Адже саме від них залежить якість та стабільність роботи на підприємстві.

Для роботи потужних теплогенераторів потрібен професійний підхід до виробництва димоходу на усіх стадіях. Промислові димоходи від виробника GLS можуть на 100% забезпечити безперервну роботу опалювальної системи. Компанія готова запропонувати димохідні труби діаметром до 1000 мм, а також професійний монтаж димоходу для будь-якого будівельного об’єкта в найкоротший термін.

Вентиляція багатоквартирного будинку замовити в Києві

Повітрообіг у багатоповерховій житловій будівлі відбувається за рахунок вентиляційних каналів, які розміщені всередині конструкції об’єкту. GLS пропонує сучасні вентиляційні системі для багатоквартиних будинків. Бетонні вентиляційні блоки нашого виробництва забезпечать найбільш ефективне рішення для створення природньої вентиляції у вашій будівлі.

Пропонуємо ознайомитись з асортиментом продукції, матеріалів та переліком послуг. Отримати консультацію та замовити прорахунок можна, зателефонувавши нам або залишивши заявку на нашому сайті.

Товари
Послуги

Монтаж

Висококласні спеціалісти та багаторічний досвід робіт з монтажу димохідних та вентиляційних систем

Шеф-монтаж

Навчання та консультація монтажних бригад

Аеродинамічний розрахунок

Розрахунок параметрів колективних димохідних систем