Монтаж приватне будівництво

Спеціалісти компанії GLS мають великий досвід монтажу вентиляційних та димохідних систем у приватному будівництві. На їх рахунку вже не одна сотня об’єктів різного призначення та складності.

Замовити монтаж вентиляції в приватному будинку

Створення природнього повітрообігу, установка вентиляції в приватному заміському будинку або на дачі – процес відповідальний, хоча на перший погляд вважається зовсім не складним. Тому часто його вагомість недооцінена, і саме на ньому намагаються заощадити. Але замовити монтаж вентиляції у професіоналів значно дешевше відразу, аніж потім усувати недоліки.

• Спеціалісти компанії готові надати усі послуги з влаштування вентиляційної системи у вашій оселі – від проектування до завершення об’єкту під ключ.
• Скорегувати недоліки вже створеної системи – порадять оптимальне рішення та проведуть індивідуальний розрахунок необхідних матеріалів.
• Ви отримаєте гарантію від 10 років на матеріали та всі види робіт. Для приміщення певного призначення буде обрана оптимальна система вентиляції. Наші спеціалісти прибувають на ваш об’єкт і на місці можуть надати професійний висновок, який найефективніший варіант для вашого дому.

Замовити монтаж димоходу в приватному будинку

Монтаж димохідної системи для приватного будинку – процес, на перший погляд, достатнього простий. Та не варто забувати, що від правильності чи неправильності його влаштування залежить безпека усіх мешканців. Всі роботи повині виконуватись відповідно до існуючих будівельних норм і з дотриманням пожежної безпеки. До того ж варто врахувати безліч дрібниць, які здатні забезпечити високу ефективність обігріву вашої оселі. Тому установка димоходу в будинку – завдання для професійних майстрів. Аби попередити непоправні помилки при проектуванні та розрахунках, зверніться до спеціалістів GLS.

Етапи роботи:
– знайомство з об’єктом, проведення замірів;
– розрахунок потрібної потужності обладнання;
– підбір найбільш ефективної системи вентиляції або димовидалення;
– складання кошторису;
– затвердження з замовником;
– доставка обладнання на об’єкт;
– монтаж вентиляції або димоходу;
– перевірка виконаних робіт.

Аби отримати консультацію, замовити прорахунок монтажу вентиляції або димоходу, телефонуйте нам та залишайте заявку на нашому сайті. 

konsul_ukr