Приватне будівництво

На етапі створення проекту варто відразу звернути увагу на вибір та влаштування  різних інженерних мереж: водопровід, електропостачання, каналізацію, опалення та правильний повітрообмінн у приміщенні (димохід та вентиляція).

Компанія GLS – провідний український виробник вентиляційних блоків та димохідних систем, як для приватних будинків, так і для висотного будівництва.

Вентиляція для приватного будинку від виробника

Вентиляційна система – це один з головних компонентів проекту сучасного житлового будинку. Від неї залежить, наскільки комфортним буде внутрішній мікроклімат для всіх жителів майбутньої будівлі.

Складовими цієї системи є вентиляційні блоки з пористого бетону. Це надміцні та надійні компоненти, здатні забезпечити природну витяжну вентиляцію у вашій оселі. Монтаж вентиляції замовити можна у наших фахівців, або провести його самостійно.

Димохід для приватного будинку від виробника

Заміські будинки або дачі, як правило, мають індивідуальну систему опалення. Вибір димоходу, як й інших елементів цієї системи, різноманітний та залежить від потреб та вподобань  власника будинку. Підбираючи димохід для котла, печі або каміну потрібно правильно визначити необхідну марку сталі та товщину, з якої виготовлена ​​труба димоходу. Матеріал обов’язково повинен бути стійким до високих температур. Надійність та правильний монтаж димоходу впливають на безпеку і здоров’я людини.

Купити димохід у перевіреного виробника – це запорука того, що ваша опалювальна система буде працювати надійно довгі роки. Продукція компанії GLS сертифікована. Монтаж димоходу в вашому домі буде виконаний професіоналами відповідно до усіх існуючих вимог та законодавчих норм.

Наші менеджери завжди готові допомогти замовити димар недорого, підібрати необхідні елементи, провести технічну підтримку, а також організувати своєчасну доставку по Києву та в інші міста України.

Замовити прорахунок або отримати консультацію ви можете, зателефонувавши нам до нас в офіс або, залишивши заявку на нашому сайті.

Товари
Послуги

Монтаж

Работи з монтажу диомхідних та вентиляційних систем в приватних будинках

Шеф-монтаж

Консультація з монтажу та застосування продукції GLS

Доставка

Доставка нашої продукції по всій території України