Шеф-монтаж

За бажанням замовника представниками технічного відділу компанії може бути проведений навчальний монтаж вентиляції або димохідних блоків – шеф-монтаж.

Шеф-монтаж димоходу або системи вентиляції – це не просто схема установки вентиляції або димоходу, а повний спектр професійних консультацій та порад від наших майстрів. У компанії GLS свідомо не вказана ціна на шеф-монтаж вентиляційних каналів або димохідної системи, тому цю послугу ми надаємо нашим клієнтам абсолютно безкоштовно. Для того щоб замовити шеф-монтаж димоходу або вентиляції, досить вказати це під час оформлення замовлення.

Головна перевага послуги шеф-монтаж димохідних та вентиляційних систем полягає в тому, що компанія GLS є власне виробником матеріалів. Наші фахівці як ніхто знають усі тонкощі та нюанси роботи обладнання, а тому з легкістю навчать цьому вас.

Майстри GLS  нададуть слушних порад щодо підбору димохідних труб потрібних розмірів, типів вентиляційних блоків для приміщень різного призначення: кухні, санвузла, котельні, бойлерної, враховуючи потреби будівництва.

Основні етапи роботи при замовленні послуги шеф-монтаж від GLS:

  • Детальна консультація і допомога у виборі необхідних матеріалів;
  • Своєчасна доставка матеріалів на ваш об’єкт;
  • Загальнотехнічний та технологічний контроль;
  • Теоретичне й практичне навчання монтажних робіт.

Компанія веде ліцензійну діяльність, усі роботи виконуються відповідно до чинного законодавства, основних будівельних норм  та правил пожежної безпеки.

Наші фахівці ведуть повний детальний контроль на всіх етапах виконання монтажу. Замовляючи матеріали й послугу шеф-монтаж вентиляції або шеф-монтаж димоходу ви можете бути впевнені в ідеальній роботі системи. Наші фахівці не просто професіонали своєї справи, вони знають максимально точно все про продукцію GLS. Тому ми впевнені, що після шеф-монтажу за  їхнім чітким контролем самостійний монтаж на об’єкті пройде без яких-небудь дефектів та похибок.

konsul_ukr